BİZDEN HABERLER

Yeni İşyerimizin Açılışına Özel Tüm Ürünlerde %10 İndirim

design by Bursa Tasarim
Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız perde tasarım ve uygulama hizmetine 1996 yılında Bursa da başlamıştır. Kurulduğu günden bu güne kadar sektörünün gelişim süreçlerinde her dönem yeniliklere açık olmuştur.1998 yılında firmamız kabuk değiştirerek Moda Perde adıyla hizmet vermeye devam etmiştir.

Yeniliklere her zaman açık olan firmamız son kabuğunuda 2011 yılında pia Perde adıyla değiştirip yeni iş yerini açmıştır.

pia Perde 15 yıllık tecrübesi ile günümüz mekân tasarımı ve dekorasyonu konusunda yaşanılan sıkıntıları en aza indirebilmek için yerinde bilgisayar destekli keşifler yaparak, mekana ve kişiye özel perde tasarımları üretir.

Misyon ve Vizyonumuz

Yaratıcılık, teknoloji ve insan gücünün en uygun bileşimini kullanarak, dünya standartlarında kalite ve hizmet anlayışını; saygın, güvenilir, çevreye duyarlı, çokuluslu bir kimlik ile birleştirerek sektöre öncülük etmek ve tüketicilerin birinci tercihi haline gelmektir.

Yaptığımız her işte kaliteye önem vermek, değişik kültür ve beğeniye sahip müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine kalite, güvenilirlik, maliyet, termin yönünden cevap verecek ürünleri sürekli gelişme felsefesini benimseyerek istikrarlı bir şekilde üretmek.